szukaj

Nagrody
Zabawka Roku 2016

zabawkator.pl – pierwszy polski blog o zabawkach.

Po niespełna 9 miesiącach obecności w Polsce klocki Incastro zyskały tak dużą sympatię czytelników bloga zabawkator.pl, że ci postanowili przyznać klockom tytuł „Zabawki Roku 2016” :). To bardzo ważna dla nas nagroda bo przyznana przez rodziców.

Konstrukcyjna Zabawka Roku

Klocki Incastro niezmiennie od 3 lat są zdobywcą nagród w kategorii “zabawki konstrukcyjne” na międzynarodowych targach zabawek we Włoszech!
Targi “G! Come Giocare” co roku odwiedza prawie 40000 osób.
W 2015 roku odwiedziło je ponad 38000 osób w tym: 21581 dorosłych i 16446 dzieci.
Jurorzy i odwiedzający docenili wartość i możliwości klocków Incastro czego wynikiem są nagrody:

2015

W roku 2015 klocki Incastro zdobyły 2 nagrodę publiczności.

2014

W roku 2014 klocki Incastro zdobyły pierwszą nagrodę krytyków. Zgodnie z opinią jurorów klocki Incastro są intuicyjne i kreatywne, dają nieskończone możliwości użytkowania a przy tym są wykonane z wysokiej jakości materiałów.

2013

Trzecia nagroda krytyków. Rok 2013 był pierwszym rokiem kiedy na targach zorganizowano konkurs „zabawka roku”.Grandesignetico International Award nagradza projektantów i firmy, które oferują nowoczesne i innowacyjne pod względem formy produkty i jednocześnie spełniają założenia etyczne stawiane uczestnikom konkursu.

Założenia te to:

  • zaangażowanie społeczne,
  • darowizny na rzecz organizacji charytatywnych,
  • dbałość o ochronę środowiska,
  • wysoka jakość materiałów produkcyjnych,
  • przejrzysta informacja o produkcie,
  • jakość warunków pracy pracowników.

Firma Incastro SRL otrzymała nagrodę GrandesignEtico w roku 2014.


Finalista konkursu Dobry Wzór 2016

Konkurs „Dobry Wzór” organizowany jest przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego od 1993 roku. Konkurują w nim ze sobą produkty wskazane przez jedyny w kraju, niezależny monitoring wzorniczy rynku. W wyniku monitoringu do konkursu zapraszani są producenci, dystrybutorzy, usługodawcy i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa. Więcej o edycji konkursu z 2016 roku: iwp.com.pl.