Przyspieszamy – 100

Zestaw Incastro Colors Maxi

Jeśli szukasz fajnego prezentu dla chłopca w wieku od 5 lat w górę, klocki incastro będą zawsze trafionym pomysłem. 100 klocków wystarczy na zbudowanie imponujących konstrukcji.

Colors Maxi to 100 klocków w 5 kolorach: czerwonym, żółtym, zielonym, pomarańczowym i niebieskim. W zestawie z instrukcją i woreczkiem do przechowywania klocków.

aaa

Zestaw Incastro Pink Maxi

Czy dziewczynki też potrafią budować? I to jeszcze jak! Utarło się, że zabawki konstrukcyjne są tylko dla chłopców. Tymczasem dziewczynki są równie dobrymi konstruktorami. Warto rozwijać w nich te umiejętności, szczególnie w czasach kiedy nauki ścisłe biorą górę.

Zestaw 100 klocków w 5 dziewczęcych kolorach: fioletowym, różowym, zielonym, białym i pomarańczowym. Ze szczegółową instrukcją budowli pokazanych na opakowaniu. Dodatkowo do każdego zestawu dołączany jest fioletowy lub żółty woreczek bawełniany do przechowywania klocków.

aaa

Zestaw Armiron “Żelazne ramię”

Zestaw Armiron składa się ze 100 elementów w 5 kolorach. Kolory i ilości klocków są dobrane tak, aby dało się zbudować Armiron’a – robota pokazanego na pudełku.

Zestaw Armiron to 100 klocków w 5 kolorach. Do zestawu załączony jest bawełniany woreczek do przechowywania klocków i szczegółowa instrukcja zbudowania Armirona.

Zestaw Incastro Cube XL

Uniwersalny zestaw dla dzieci, które lubią budować na swój sposób. Załączona instrukcja pokazuje wiele przykładów budowli. Poza nimi dziecko może tworzyć własne konstrukcje, takie jakie podpowie mu wyobraźnia.

Cube XL to 100 klocków w różnych kolorach oraz instrukcja i woreczek do przechowywania klocków.